השאר פרטיך כאן

הסיפור שלנו

 

עיקרון ה-one-stop-shop הוא להגיש למטופלים, לעתים אובדי עצות ומבולבלים לגבי דרך טיפולית המותאמת אליהם בצורה אישית במעמד התייעצות אחת רב תחומית המעניקה להם מבט שונה על מצבם מנציגים בכירים של שלוש תחומי רפואה שונים העוסקים במחלות עמוד שדרה, כל אחד מזווית אחרת.

לעתים, מטופלים בחיפושם אחר המענה המושלם למצוקתם, נודדים ממרפאה למרפאה ושומעים דעות שונות לעתים מנוגדות מפיהם של רופאים המשתייכים לתחומים שונים שלא דנו יחד על בעיית המטופל ולא חלקו את מבטם על המטופל אחד עם השני. כוח ההתייעצות בין רופאים מנוצל בשגרת עבודתם של רופאים בבתי חולים ציבוריים לטובת המטופלים. ברפואה הפרטית, ברצונם לקבל יחסי איש ומעמיק, המטופלים מוותרים מבלי להבין זאת על עליונותה של חשיבה משותפת בין רופאים בכירים ומנוסים.

 

ב-one-stop-shop, המטופל ייהנה מכל העולמות: גם יחס אישי עם התייחסות פרטנית ומעמיקה של רופאים בכירים אך גם מפירות של התדיינות בין רופאים וכל אלה במעמד אחד מבלי כל צורך בהתרוצצויות ומאמץ לכנס את הדעות השונות לתוך מסקה מאוזנת וברורה.

 

כוחה של התייעצות רב תחומית היא היכולת להעניק למטופל הסתכלות מעמיקה ועצמאית על הבעיה שלו מדי שלושה רופאים בכירים ובעלי ניסיון עשיר אך שונה במחלות עמוד שדרה וגם לקיים התייעצות פנימית ביניהם בזמן אמת. כך למשל נוכחותה של נציגת רפואת כאב (ד"ר רימה גלר) לצד שני מנתחים באה להבטיח כי ימוצו תמיד עד תום כל החלופות הטיפוליות השמרניות לפני שאופציית הניתוח תעלה.

 

ליצירת קשר